آیا میخواهید باز هم با قهرمانان مردان ایکس همراه شوید ؟ پس بازی Uncanny X-Men: Days of Future Past امتحان کنید ! وظیفه شما در این بازی این است که بجنگید و تمام تلاش خود را به کار گرفته و با زیرکی کامل مراحل این بازی را به اتمام برسانید . بازی حالت دو بعدی خاص و جالبی دارد که تنها چیزی که این بازی را در میان دیگر بازی ها به فرد می سازد داستان و گیم پلی فوق العلاده این بازی می باشد. لطفاً توجه داشته باشید برای اجرای این بازی به اندروید ۴.۰ و بالاتر نیاز دارید.

Uncanny X Men بازی ایکس من Uncanny X Men: Days of Future Past v1.1.137 مخصوص اندروید

download بازی ایکس من Uncanny X Men: Days of Future Past v1.1.137 مخصوص اندروید لینک دانلود نسخه نصبی – ۹ مگابایت | لینک کمکی
download بازی ایکس من Uncanny X Men: Days of Future Past v1.1.137 مخصوص اندروید لینک دانلود دیتا – ۳۹۷ مگابایت | لینک کمکی

دانلود فایل منیجر قدرتمند ES File Explorer 4.0.5.2 برای اندروید

تلگرام دسکتاپ Telegram Desktop 0.9.49

دانلود نرم افزار مدیریت اینترنت سیم کارت Onavo Count 2.7-2 برای اندروید

بازی ,لینک ,  ,days ,men ,of ,این بازی ,of future ,days of ,men days ,x men

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین مقالات گردشگری ، تکنولوژی ، صنعتی و غیره وبلاگ به آدرس وب سایت AhmadKarami.Blog.ir تغییر کرد نشاط در مدارس مقالات تبریز وب سایت وب سایت رسمی احمد باقری جزیره ی دانش بوی عطر خدا بررسی سریال های پخش شده در شبکه نمایش خانگی وبلاگ تهران سالم زیبا